Jak Otworzyć Piwo Zapalniczką?

Jak Otworzyć Piwo Zapalniczką?

Kiedy masz zamiar otworzyć butelkę piwa za pomocą zapalniczki, musisz znać odpowiedni chwyt butelki. Chcesz mieć pewność, że trzymasz butelkę mocno, tak abyś mógł wypchnąć kapsel do góry. Jeśli próbujesz zrobić na kimś wrażenie, nie próbuj trzymać zapalniczki w dominującej ręce!

Utrzymaj zapalniczkę w prawej ręce i przesuń ją pod kapsel butelki. Umieść kciuk na wewnętrznej stronie zakrętki i naciśnij zapalniczką do góry na zakrętkę. Jeśli masz miękką butelkę, powinieneś być w stanie odepchnąć kapsel kciukiem.

Możesz również użyć ostrza noża, aby oderwać kapsel. Ale, to nie jest zalecane, ponieważ może skończyć się coraz nicked. Możesz również użyć palca wskazującego lub kciuka jako dźwigni, aby oderwać czapkę. Ostrze noża może cię skaleczyć, więc upewnij się, że kupujesz dobrą, niedrogą zapalniczkę.

Możesz również użyć otwieracza pierścieniowego lub klucza, aby otworzyć butelkę bez otwieracza. Aby otworzyć butelkę piwa bez otwieracza, przechyl butelkę o 45 stopni. Następnie włóż palec w kapsel butelki i pociągnij do tyłu, upewniając się, że trzymasz nieświecący koniec.

Mimo że nie ma wielu ludzi, którzy są wystarczająco silni, aby dokonać tych wyczynów, nadal możesz je zrobić! Dobrym wyborem jest mocny kij, o kwadratowej krawędzi. Pomoże on zapewnić dźwignię i odpowiednio ugryźć nasadkę. Kij powinien też zmieścić się nad palcem wskazującym posiadacza butelki.

Podobne Wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Wróć Do Góry