Ile Kalorii Ma Piwo?

Ile Kalorii Ma Piwo?

Piwo jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych napojów alkoholowych na świecie. Jest to również trzeci najbardziej popularny napój w ogóle. W tym artykule omówimy, ile kalorii znajduje się w różnych markach piwa. Budweiser zawiera 145 kalorii, Coors Light zawiera 126 kalorii, a Coors Edge ma 150 kalorii.

Budweiser ma 145 kalorii

Budweiser to jasny lager w stylu amerykańskim produkowany przez firmę Anheuser-Busch, która jest częścią grupy AB InBev. Po raz pierwszy został wprowadzony w 1876 roku przez Carl Conrad & Co, browar w St. Louis, Missouri. W ciągu ostatnich lat Budweiser stał się jednym z najpopularniejszych piw w Stanach Zjednoczonych. Ten jasny lager ma około 145 kalorii na puszkę.

Ten średnioziarnisty amerykański lager jest produkowany z wysokiej jakości słodu jęczmiennego, odmian chmielu premium, świeżego ryżu i filtrowanej wody. Zawiera 145 kalorii na 12-uncjową porcję i zero gramów tłuszczu. Piwo to jest popularnym wyborem na grilla i dobrze komponuje się z burgerami, pizzą i smażonym kurczakiem. Jest również łatwy w transporcie i pochodzi w aluminiowych butelkach dla wygodnego na-the-go picia.

Jeśli jesteś diet-conscious jednostki, najlepszym wyborem jest zakup piwa, które jest niskie w kalorii. Piwa bezalkoholowe często mają mniej niż 100 kalorii, ale pamiętaj, aby porównać liczbę węglowodanów w piwie do pożądanego zakresu kalorii.

Coors Light ma 126 kalorii

Coors Light to lekkie piwo, które ma niską zawartość alkoholu 4,2%. Zawiera również zero gramów tłuszczu, co czyni go idealnym piwem dla każdego, kto szuka napoju bez poczucia winy. Jest również filtrowane na zimno i pakowane dla uzyskania maksymalnego smaku i chrupkości. Ma również niską liczbę kalorii – tylko 102 kalorie na porcję. Woda używana do produkcji Coors Light pochodzi z głębokich jezior i starożytnych warstw wodonośnych w Górach Skalistych.

Coors Light to świetny wybór dla ludzi, którzy chcą lekkiego piwa bez poświęcania smaku. Jego smak jest zaskakująco podobny do Bud Light, ale ma mniej kalorii. Pomimo niskiej zawartości kalorii, Coors Light nie ma również dużo białka. W rezultacie zmienia kolor na niebieski, gdy jest zimny. Ale podczas gdy może być niski w białku, nadal pakuje dobry cios, jeśli chodzi o węglowodany i kalorie.

Coors Edge ma 150 kalorii

Coors Edge to piwo bezalkoholowe, które jest świetną opcją dla tych, którzy chcą pić piwo, ale nie chcą pić alkoholu. Ma orzeźwiający smak piwa rzemieślniczego bez kalorii. Dobrze łączy się z ulubionymi potrawami z BBQ, amerykańskimi serami i tradycyjnymi sałatkami.

Zawartość alkoholu w Coors Edge nie jest niebezpieczna dla kobiet w ciąży, ale kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem jakiegokolwiek alkoholu. Zawiera ono 0,5% ABV. Zgodnie z wytycznymi CDC, spożywanie alkoholu w czasie ciąży nie jest zalecane, a wpływ napojów bezalkoholowych na organizm nie jest znany.

W czasie gdy większość piw alkoholowych jest wysokokaloryczna, Coors Edge jest niskokaloryczny i nadaje się dla osób będących na diecie. Ma tylko 45 kalorii na 12-oz butelkę i tylko 8 gramów węglowodanów. Nie jest bezglutenowe, ale zawiera mniej niż dziesięć części na milion glutenu.

Podobne Wpisy

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Wróć Do Góry